Cyklobusy v Žilinskom kraji – 2018 aktualizované

1

S bicyklom sa tak môžete pohodlne dostať k Vašim preferovaným cyklotrasám.

Nenechajte si újsť Kysuckú cyklomagistrálu (dostupnú zo zastávok Krásno nad Kysucou, Stará Bystrica a Nová Bystrica), Vodné dielo Žilina s cyklotrasou od hradu Strečno k Budatínskemu hradu (zo zastávky Varín), či cyklotrasy s krásnymi výhľadmi v podhorí Malej Fatry, či Kysuckej vrchoviny zo zastávok v Belej, Terchovej a Vrátnej.

Všetkých milovníkov cykloturistiky čaká v regióne Malej Fatry, v okolí Žiliny a na Kysuciach najhustejšia sieť cyklotrás na Slovensku. Celkovo viac ako 645 km cyklotrás rôznej obtiažnosti. Väčšina z nich sú MTB, ale nájdete tu aj asfaltové mimoúrovňové cyklotrasy. Trasy náročné, stredne ľahké i pre najmenších cyklistov. Pre adrenalínových jazdcov i pre rekreačných cykloturistov.

Rezervujte si svoje miesto dopredu – priamo na stránke www.amsbus.sk alebo osobne na Klientskych centrách SAD Žilina (KC OC Mirage, AS Žilina, AS Martin, AS Čadca), prípadne u všetkých predajcov cestovných lístkov a miesteniek AMSBus.

Ak Vás článok, alebo akcia zaujala, "olajkujte" ju alebo ju zdieľajte na Facebook-u. Takto aj Vy môžete pomôcť kultúrnym a športovým akciám v Žilinskom kraji a informovať svojich priateľov.
1 Komentár
  1. Peta povedal

    Cyklobus využívame dosť často. Mohol by začať premávať aj skôr,už od apríla, aspoň v nedelu.

Zanechaj odpoveď

Tvoja emailová adresa nebude zverejnená