Jún v Mestskom divadle Žilina

Júnový program je k dispozícii na našej webovej stránke a okrem domácich repríz uvedieme 3. júna poslednú premiéru aktuálnej sezóny - hru Davida Gieselmanna Holuby.  

0

Mne imponuje, že píše komédie a domnievam sa, že tvrdošijne a vytrvalo.“V júnovom programe Vás ešte upozorňujeme na 2. ročník projektu Mestského divadla ŽilinaOPEN AIR DIVADLO, ktorý zastreší koncertné podujatie – ONE DAY JAZZ FESTIVAL 2017. V Žiline sa v jarnej verzii bratislavského festivalu ONE DAY JAZZ v koncertnom programe predstavia a k netradičným zážitkom bude patriť arménsko-taliansko-slovenské trio skvelých hudobníkov Vardana Ovsepiana, Daniela Camardu, Martina Valihoru a  zoskupenie muzikantov Nové tváre jazzu.

Ale aj koncert jedného z najžiadanejších bubeníkov svetovej jazzovej scény Erica Harlanda, niekoľkonásobného nominanta na Grammy.  Koncert sa uskutoční na nádvorí Mestského divadla Žilina 16. júna o 19.00 hodine, v prípade nepriazne počasia vo Veľkej sále Mestského divadla.Ďakujeme Vám za spoluprácu a tešíme sa na Vašu skorú návštevu v Mestskom divadle Žilina.Dagmar Košťanová a tím Mestského divadla ŽilinaPROGRAM DIVADLA NA JÚN NÁJDETE TIEŽ TU

Ak Vás článok, alebo akcia zaujala, "olajkujte" ju alebo ju zdieľajte na Facebook-u. Takto aj Vy môžete pomôcť kultúrnym a športovým akciám v Žilinskom kraji a informovať svojich priateľov.

Zanechaj odpoveď

Tvoja emailová adresa nebude zverejnená