Odporúčame v Žilinskom kraji: Motokáry Horný Hričov

Chcete prekvapiť chlapa a urobiť mu obrovskú radosť? Nekupujte fľašu, nástroje do záhrady alebo podobné záležitosti. Zaplaťte mu pánsku jazdu s pár kamarátmi na motokáry v Hornom Hričove a bude Vás nosiť na rukách. Fantastická zábava plná adrenalínu a skvelej zábavy. Verte, nič nepoteší chlapské srdce viac, ako sa vytiahnuť pred kamarátom a dať mu sekundu na kolo. No a potom sa samozrejme doberať na pivečku. Týmto však nechcem naznačiť, že motokáry nie sú aj pre ženy. Práve naopak, aj niektoré zástupkyne ženského pohlavia vedia oceniť tento druh adrenalínu. Len treba dať pozor, aby sa nejaká zdatnejšia jazdkyňa nepriplietla medzi chlapov, lebo to následne môže škaredo pošramotiť ich mužské ego J

Scuderiakart – motokárová hala sa nachádza v obci Horný Hričov, 6 km od mesta Žilina. Jedná sa o novopostavenú halu s vykurovaním, ktorá je vybavená technológiou na výmenu vzduchu.

V Scuderia Bare je možné si posedieť pri nápoji a rozoberať s priateľmi zajazdené časy. Taktiež máte priamy výhľad na dráhu, ktorá je mimochodom veľmi zábavne navrhnutá, nájdete na nej technické, ale aj rýchle zákruty. Jazdí sa na nových motokárach francúzskej výroby značky SODIKART , ktoré používajú profesionálne motokárové haly v celej Európe, ako aj v Amerike a v Japonsku. Dbá sa aj na bezpečnosť našich zákazníkov. Preto sú k dispozícii bezpečnostné prilby rôznych veľkostí, fixovacie goliere, jazdecké rukavice a ochranné vesty na rebrá.

Jazdiť budete na motokárach s výkonom 9 hp (koní), ktorých budete mať k dispozícií 10, a taktiež sú pripravené aj detské motokáry s výkonom 4 hp. Cena za dospelácku motokáru je 7€ na 7 minút a za detskú  4€ na 7 minút.

 

foto: http://scuderiakart.sk/

VIP miestnosť s kapacitou 30 ľudí sa nachádza v tichšej časti haly. Je vhodná napríklad na firemné akcie, súkromné oslavy, školiace semináre a podobne. Scuderiakart vie zabezpečiť teplé bufetové stoly alebo studený catering. Aby semináre či firemné akcie boli zaujímavejšie, hala sa dá prenajímať v časovom rozmedzí od 30 minút až po čas, aký potrebujete.

Scuderiakart taktiež každý mesiac organizuje pravidelný seriál pretekov. V strede mesiaca je to  ScuderiaCup Jednotlivcov a každý posledný štvrtok v mesiaci ScuderiaCup Tímov. Zaujímavé preteky sú verejne prístupné a prihlásiť sa môže každý amatér aj profi jazdec.

Čo sa týka personálu, nie je čo vyčítať, ochotne odpovedali na všetky otázky, takže hodnotím OK. Pokiaľ teda nevychádza počasíčko podľa Vašich predstáv, motokáry sú vynikajúca náhrada, ako stráviť zábavne voľný čas.

Web: http://scuderiakart.sk/


Zobraziť Žilinský kraj na väčšej mape

Ak Vás článok, alebo akcia zaujala, "olajkujte" ju alebo ju zdieľajte na Facebook-u. Takto aj Vy môžete pomôcť kultúrnym a športovým akciám v Žilinskom kraji a informovať svojich priateľov.

Komentáre sú ukončené.