ENFUSION SLOVAKIA 2019

0
Kedy:
27. apríl 2019 @ 18:00 – 23:00
2019-04-27T18:00:00+02:00
2019-04-27T23:00:00+02:00
Kde:
Zimný štadión Žilina, Športová 5, 010 01 Žilina
Športová 656/5
010 01 Žilina
Slovensko

Svetová bojová show ENFUSION zavíta po roku opäť na Slovensko do Žilinskej TIPSPORT arény. Abu Dabi, Holandsko, Belgicko, Španielsko, Česko, Anglicko a v neposlednej rade Slovensko sú sučasťou 20 kolového kolotoča počas celého roka. Žilina je pravidelne označovaná v ramci organizácie za č.1 a nebude tomu inak ani tonto rok.

V priebehu večera bude pre fanúšikov v Tipsport aréne pripravený bohatý program v podobe špičkovej svetelnej a audiovizuálnej show, na prvom mieste ale bude predstavenie špičkových bojovníkov slovenskej a českej standup bojovej scény proti výberu sveta. Dva zápasy o majstra sveta a celkovo 14 napínavych súbojov plných adrenalínu, to je ENFUSION SLOVAKIA 2019! 

Bojová show je rozdelená do troch častí:

Enfusion Talents: 6 zápasov standup, Lucia Krajčovič (SK) vs. Andrea Thótová (SK), Lukáš Mandinec (SK), Dominik Tabor (CZ) vs. Denis Farkaš (SK), Lukaš Dubovec(SK) vs. Peter Lepiš (SK) a mnoho ďalších to je druhá časť celej show.
Diamonds Talents: traja boxeri: Peter Polník, Michal Šurín a profi boxer so štatistikou 2:0 Patrik Glézl sú vyzývatelia troch boxerov z Poľska, Čiech a Bieloruska.

Enfusion
 časť: 7 zápasov z toho dva zápasy o svetového šampióna ENFUSION. Hlavnú kartu odštartuje derby fight Jakub Sloviak (SK) vs. Jozef Janotik (SK). V atraktívnej váhe do 95kg uvidia diváci Ivana Barteka (SK) vs. Maruane Bounabi (FRA). O svoj prvý titul v divízii ENFUSION sa pobije Monika Chochlikova (SK) proti obhájkyni z minulého roka Lizzy Largiere (FRA).
Superfight: Štefan Meszároš z Nitry proti Tadeašovi Rúžičkovi z Česka.
Momentálne najlepšia ťažká váha zo Slovenska, Martin Pacas má ako jediný Slovák profesionálny kontrakt s ENFUSION. Do Žiliny ho ide vyzvať bombardér zo Srbska Rade Opačič.
Deviaty vo svetovom rankingu vo váhe do 72,5kg, Milan Paleš (SK), má jedinečnú možnosť posunúť sa v rebríčku vyššie. Jeho vyzývateľ je Nordin Van Rosmalen (NL).
Vyzývateľom na súboj o svetový titul Enfusion je 37 ročný Vlado Dracula Moravčík vo váhe do 80kg, je aktuálne dvojnásobným  držiteľom, postaví sa proti súperovi  Robin Čirič (NL).

Brány podujatia sa otvárajú o 17:00.

Cenník:
Tribúny B, C, E, G, H 14 EUR – Cena sa bude postupne zvyšovať!
Tribúny D, F 12 EUR

Zľavy:
– ZŤP 10 EUR (pri vstupe je potrebné sa preukázať platným preukazom ZŤP)
– deti do 15 rokov 10 EUR

Highlights z Enfusion (Žilina, 28.04.2018): https://www.youtube.com/watch?v=eDniJJkB5pE
Highlights z Enfusion (Žilina, 06.05.2017): https://www.youtube.com/watch?v=IE7Drp7uZBo

 

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Ak Vás článok, alebo akcia zaujala, "olajkujte" ju alebo ju zdieľajte na Facebook-u. Takto aj Vy môžete pomôcť kultúrnym a športovým akciám v Žilinskom kraji a informovať svojich priateľov.

Zanechaj odpoveď

Tvoja emailová adresa nebude zverejnená