Pri hotelovom a reštauračnom textile sú dôležité viaceré faktory

Správny výber zariadenia interiéru môže rozhodnúť o celkovej spokojnosti hosťa.

0

Vkusne zariadený interiér hotela alebo reštaurácie je dnes už bežným štandardom. Majitelia takýchto prevádzok si uvedomujú, že pri čoraz vyšších nárokoch návštevníkov a silnejúcej konkurencii je vybavenie interiéru veľmi dôležité. Nejde však len o nábytok či celkovú výzdobu interiéru. Nemenej dôležité sú textílie a ďalšie doplnky izieb či reštaurácií. Výber vhodného textilu do danej prevádzky ale nemusí byť vždy jednoduchý. Na trhu je totiž veľké množstvo rôznych produktov v rozličných farbách, strihoch či materiáloch.

Spoločnosť HORECA textil už takmer desať rokov ponúka širokú škálu hotelového a reštauračného textilu vo vysokej kvalite a v bezkonkurenčných cenách.

Na jednom mieste nájdete produkty pre kompletné zariadenie vášho hotela, penziónu či reštaurácie.

Hotelový textil

Jeho výber môže ovplyvniť celkovú spokojnosť hosťa, ktorý sa rozhodol práve pre vaše zariadenie. Čistota, pohodlie a určitý štandard sú dnes už samozrejmosťou. Je potrebné myslieť na to, že pre klienta je v hoteli dôležitá nielen estetická stránka, ale i zámer, pre ktorý do ubytovacieho zariadenia prišiel.

Potrebuje predovšetkým pohodlie a kvalitný spánok. A práve HORECA textil ponúka zákazníkom všetky produkty spadajúce pod hotelový textil v rozličných formách. V ponuke je možné nájsť hotelové obliečky, plachty, matrace, vankúše, uteráky, osušky, ale i produkty pre wellness a spa, ako sú župany, masérske či zábalové plachty alebo hotelové papuče. Na jednom mieste nájdete aj hotelové postele a rôzne dekorácie, ako napríklad hotelové závesy, dekoračné vankúše či voále. Mnohé z produktov sú vyrábané priamo v šijacej dielni spoločnosti, takže každý kus prechádza starostlivou kontrolou odborných pracovníkov. Medzi takéto produkty patria obliečky, plachty, chrániče, vankúše a ďalší sortiment. Pre klientov ponúka spoločnosť overenú kvalitu, ktorú oceňujú spotrebitelia nielen na Slovensku, ale i v Českej republike. Výhodou je, že HORECA textil dokáže výrobky ušiť presne na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Reštauračný textil 

Zariadenie reštaurácie je nemenej dôležité ako vybavenie samotného hotela. Práve dobré jedlo v príjemnom a čistom prostredí patrí k obľúbeným činnostiam každého človeka. Preto hoteliéri a reštauratéri často dbajú na každý detail, aby bol interiér vkusne vyzdobený. K tomu je nevyhnutné okrem celkovej výzdoby aj výber správneho obrusu. Elegantný a kvalitný obrus je dnes už nevyhnutnosťou pri každej spoločenskej udalosti alebo zariadení reštaurácie. V portfóliu spoločnosti HORECA textil nájdete obrusy bavlnené, polyesterové s teflónovou úpravou i zmesové. Najmä polyesterové a zmesové sú v súčasnosti najviac predávané vďaka svojim jedinečným úžitkovým vlastnostiam. Vysoká miera odolnosti, nízka savosť pri rozliatí tekutiny či dlhodobá životnosť sú aspekty, ktoré ocenia hoteliéri nielen kvôli ušetrenému času na čistenie, ale i vďaka menším výdavkom. Polyesterové a zmesové obrusy sú dnes už jednotkou na trhu a postupne odsúvajú klasické bavlnené. Samozrejmosťou spoločnosti sú i doplnky pre reštauračný textil, ako podklady pod obrus, obrúsky, pulírky či príručníky alebo obrusy BLANKA pre veľmi obľúbené terasy.

Pokiaľ teda rozmýšľate o spoločnosti, ktorá dokáže kompletne zariadiť hotel alebo reštauráciu elegantnými textíliami, HORECA textil ponúka kvalitné produkty vo veľmi výhodných cenách. O spokojnosti a kvalite produktov svedčia aj pozitívne referencie klientov. 

HORECA textil

Spoločnosť sídli v Čadci a zaoberá sa výrobou a predajom hotelového, reštauračného a dekoračného textilu na mieru podľa požiadaviek zákazníkov. Firma ponúka i predaj stoličiek, stolov, vybraného hotelového nábytku a viacerých ďalších produktov. HORECA textil umožňuje klientom rýchly, efektívny a pohodlný nákup online za výrobné ceny. Zárukou kvality je množstvo spokojných zákazníkov po celom Slovensku i v Českej republike.

Kompletnú ponuku produktov spoločnosti nájdete na stránke horecatextil.sk.

 

Ak Vás článok, alebo akcia zaujala, "olajkujte" ju alebo ju zdieľajte na Facebook-u. Takto aj Vy môžete pomôcť kultúrnym a športovým akciám v Žilinskom kraji a informovať svojich priateľov.

Zanechaj odpoveď

Tvoja emailová adresa nebude zverejnená