Reštaurácia vo Wellness Hoteli Chopok **** – Demänovská Dolina

0

“Gastronomický zážitok na tanieri je v dnešnej uponáhľanej dobe priam nevyhnutnosťou. ” – hovorí a podľa tohto motta pripravuje jedlá  šéfkuchár Ivan Klčovský.

Pohodovú atmosféru wellness pobytu vo Wellness Hoteli Chopok **** umocní vynikajúca kuchyňa a príjemné posedenie v elegantnej a priestrannej hotelovej reštaurácii s bohatým sortimentom gastronomických špecialít slovenskej a stredomorskej kuchyne, vín, destilátov, teplých a studený nápojov.

Podávané jedlá v hotelovej reštaurácii sú počas wellness pobytu pripravované zdravo v štýle wellness a vždy z čerstvých a kvalitných surovín. Väčšina jedál neobsahuje lepok.

Wellness pobyt či víkendový pobyt milovníkom dobrého vína spríjemní i široká ponuka slovenských a zahraničných vín ako aj francúzskych ikon.

Hotelová reštaurácia v stredisku Jasná Nízke Tatry je vďaka kvalitnému jedlu a širokej ponuke vín a destilátov vyhľadávaná gurmánmi a znalcami vín.

Viac na: www.hotelchopok.sk

Ak Vás článok, alebo akcia zaujala, "olajkujte" ju alebo ju zdieľajte na Facebook-u. Takto aj Vy môžete pomôcť kultúrnym a športovým akciám v Žilinskom kraji a informovať svojich priateľov.

Zanechaj odpoveď

Tvoja emailová adresa nebude zverejnená