villa necasHotel Villa Nečas  je výnimočným miestom v blízkosti centra Žiliny. Jedinečnosť tohto miesta podčiarkuje i to, že má v svojom areáli kaplnku, v ktorej sa pravidelne konajú bohoslužby a svadobné obrady.

V reštaurácii Villa Nečas tak dokážu uskutočniť svadbu alebo krst spolu s cirkevným obradom na jednom mieste. Kvalitné jedlo si môžete vychutnať v reštaurácii Villa Nečas na základe rezervácie a výberu z jedálneho lístka. Špeciál menu Vám predstaví šéfkuchár osobne.

V reštaurácii sa podáva i obedové menu obľúbenou bufetovou formou každý pracovný deň v čase od 11 hod. do 15 hod.. Široký výber zeleninových šalátov, polievok, pečiva, kávy je doplnený rôznymi druhmi hlavného jedla, ktoré servíruje kuchár na základe Vášho výberu, navyše si môžete kombinovať jedlo rôznymi prílohami. Hostia reštaurácie majú grátis dostatok parkovacích miest priamo pred hotelom.

Reštaurácia vo vinotéke
V podzemnom priestore s denným svetlom, prechádzajúcim cez malé okná hrubých kamenných stien a s možnosťou ovládania intenzity osvetlenia rôznymi scénami, je miestom podávania obedov a večerí výberom z jedálneho lístka. Vinotéka je svojou rozlohou, dispozičným usporiadaním a technickým vybavením, vhodná na organizovanie školení, seminárov, prezentácií a pod.. Je ideálna na usporiadanie i malej svadby, oslavy jubilea alebo inej rodinnej udalosti. Konajú sa v nej ochutnávky vín v spolupráci s dodávateľmi a výrobcami vína.

Viac info na: www.villanecas.sk

autor: redakcia