Odporúčame

modne panske doplnky sprievodca modnymi opaskami a penazenkami

Pánska móda sa zameriava predovšetkým na praktické a ľahko kombinovateľné oblečenie. Rovnako to platí aj v prípade pánskych doplnkov. Prečítajte si viac v sprievodcovi módnymi pánskymi doplnkami, medzi ktoré patria aj opasky a peňaženky. Zhrnuli sme pre vás, aké možnosti pri výbere máte a na základe čoho, by ste sa mali pri ich kúpe rozhodovať.
Prečo by ste mali pri kúpe opaska a peňaženky zohľadniť kvalitu materiálu?

kozene cizmy

Čižmy sú pravdepodobne najviac podceňovanou obuvou v jesennom šatníku. Sú pevné, teplé a vyzerajú skvelo. Najväčšou klasikou sú v tomto prípade kožené čižmy, avšak mnohokrát váhame, po akom druhu kože siahnuť. Semišové čižmy aj kožené čižmy sú úžasné kúsky, no ktoré sú lepšie? Pomôžeme vám rozhodnúť sa správne.

panske topanky

Nič nedoplní dokonalo tak outfit, ako správne pánske topánky. V skutočnosti vďaka topánkam môžete pozdvihnúť outfit na úplne inú úroveň. Muži majú doslova desiatky možností, z ktorých si môžu vyberať. Okrem dizajnu však treba myslieť aj na to, aby bola pánska obuv kvalitná a pohodlná. Aké topánky by mal vlastniť štýlový muž? Poradíme vám.

panske prechodne bundy

S toľkými rôznymi štýlmi, materiálmi, dĺžkami a ďalšími možnosťami na výber môže byť kúpa prechodnej bundy náročná. Jedna vec, ktorá by pri kúpe bundy ale nemala byť komplikovaná, je nájdenie správnej veľkosti. To však nie je všetko. Na čo si teda ešte dať pozor?

s1

MM ARÉNA je v súčasnosti najmodernejšou a najlepšie vybavenou arénou na Slovensku. V jeho priestoroch sa budú organizovať kempy, reprezentačné stretnutia, turnaje či zápasy.

tenisky

Vybrať si medzi ideálnymi teniskami nemusí byť často jednoznačná voľba. Budú vás najlepšie sprevádzať čierne, biele alebo farebné tenisky? V tomto článku si povieme pár pre a proti všetkých z nich, ktoré by vám mali následne uľahčiť výber vašej novej obuvi.
Aké sú ideálne tenisky pre mužov? Čierne, biele alebo farebné? 

horror side

V tmavej miestnosti osvetlenej len slabým svetlom preblikávajú na monitore červené číslice. Odpočítavajú Vám čas, ktorý mate na vyriešenie zapeklitých hádaniek, rébusov a hlavolamov. Odniekiaľ preniká tichá, tajomná hudba, napätie v miestnosti by sa dalo krájať.

hiking boots close-up. girl tourist steps on a log

Výber správnej turistickej obuvi chvíľku potrvá, najmä, ak to s hikingom myslíte vážne. Turistické topánky je potrebné zosúladiť s tým, ako a kde chodíte na túry. Pred zaviazaním šnúrok pred prvou výpravou, sa uistite, že vám perfektne sedia.

DSC 0335

Hneď na začiatku musím férovo priznať, že na túto návštevu - recenziu nás pozvali sami chalani z Virtuálnej reality (ďalej len VR) v Žiline.

banner

Wellness hotel Rozsutec z Terchovej získal cenu Stavba roka 2013 a tak sme sa rozhodli hotel trošku preklepnúť, či je cena zaslúžená a či sa oplatí investovať svoj čas a peniaze na rekreáciu v tomto zariadení. Hotel je umiestnený kúsok od Vrátnej, čiže ideálna poloha pre lyžovačky, alebo turistiku. Strávili sme v zariadení jeden víkend a tu sú naše dojmy.