kroj sutazZapojte sa do súťaže a vyhrajte unikátne krojové košele.

Na Kysuciach sú na viacerých miestach rozmiestnené billboardy s textom „Kysucký kroj môže byť tvoj.“ Za kampaňou stojí OCR Kysuce, ktorá chce takýmto spôsobom motivovať návštevníkov k návšteve jedinečných osád na Kysuciach.

Matej Šimášek, riaditeľ OCR Kysuce hovorí: "Ide o osady, ktoré sú roztrúsené po celých Kysuciach a sú veľmi zaujímavé tak z pohľadu architektúry, ako aj s ohľadom na prírodné scenérie, ktoré ponúkajú."

Súťaž je určená návštevníkom z iných častí Slovenska a zahraničia a samozrejme aj Kysučanom. Hlavnou tvárou kampane je známa Kysučanka a hudobníčka Lenka Bacmaňáková. Druhou tvárou je starosta obce Vysoká nad Kysucou Anton Varecha.

sutaz kysucky kroj

Ako sa zapojit?

Netradičná kampaň je robená formou súťaže, v ktorej je možné vyhrať 30 krojových košieľ  - pre muža alebo ženu s možnosťou výberu veľkosti (S, M, L, XL), 5 x Turistický atlas Slovenska, 5 x propagačný balíček.

sutaz kroj 05Pravidlá sú jednoduché:

1. Navštívte aspoň 5 osád z výberu najkrajších osád na Kysuciach
2. Odfoťte osady, ideálne je urobiť záber s infotabuľou
3. Vyplňte formulár na webe www.regionkysuce.sk
4. To je všetko. Fotografie môžete zazdieľať na sociálnej sieti Facebook a označíte ich hashtagom #kysuckykroj alebo #regionkysuce

Súťaž trvá do 15. 10. 2022 (vrátane).
Vyhodnotenie súťaže do konca októbra na webe www.regionkysuce.sk

slovakia travel logologo ministerstvo dopravy

Autor: redakcia
Foto: Jaroslav Cabadaj