ginove atrium zilinaPodujatie s názvom Ginové Átrium sa koná 31.7.2021 a bude sprevádzané skvelou hudbou a jedlom.

V piatok môžete do Žiliny zavítať na netradičné podujatie - po prvýkrát sa uskutoční festival ginu Ginové Átrium. Festival sa bude konať sa bude v priestoroch átria na Poštovej 1 na Vlčincoch. Môžete sa tešiť na ochutnávky rôznych kvalitných drinkov, chýbať nebude ani chutné jedlo, dobrá hudba a shisha.

Začiatok festivalu je naplánovaný v sobotu 31. júla o 15:00 hod. a do polnoci ponúkne viacero pop up barov, niekoľkých LIVE DJ-ov a degustácie nápojov, ktoré povedie ambasádor ginu Beefeater Marek Polomsky.

Na festivale sa predstavia Plymouth gin, nemecký Monkey 47, talianske giny Malfy či japonský KI NO BI. Ceny jednotlivých drinkov a koktejlov sa budú pohybovať v rozmedzí 4 až 6 eur. Platiť sa bude v žetónoch, ktoré si budete mať možnosť zakúpiť v hotovosti na vyhradenom mieste pri vstupe. V priestoroch kaviarne PostCafe sa na jeden deň usadí bratislavský Mirror cocktail bar, ktorý do Žiliny prinesie atmosféru svetovej úrovne a zážitkové koktejly.

Pre šoférov budú k dispozícii špeciálne nealkoholické koktejly či populárne limonády s Vlčími sirupmi. Počas celého večera budú na vonkajšej terase kaviarne k dispozícii vodné fajky od Shisha men Hookah Chaka.

Cena vstupenky na Ginové Átrium je v predpredaji 6 eur, zakúpiť sa dá aj priamo v kaviarni hlavného organizátora podujatia PostCafe alebo aj na stránke ticketportal.sk/event/GINOVE-ATRIUM. Na mieste bude vstup 9 €.

V cene vstupenky má každý návštevník welcome drink ako bonus! Vzhľadom na aktuálne platné opatrenia má podujatie limit 500 účastníkov, preto neváhajte a zabezpečte si vstupenky včas.

autor: redakcia
foto: PostCafe