modne panske doplnky sprievodca modnymi opaskami a penazenkamiPánska móda sa zameriava predovšetkým na praktické a ľahko kombinovateľné oblečenie. Rovnako to platí aj v prípade pánskych doplnkov. Prečítajte si viac v sprievodcovi módnymi pánskymi doplnkami, medzi ktoré patria aj opasky a peňaženky. Zhrnuli sme pre vás, aké možnosti pri výbere máte a na základe čoho, by ste sa mali pri ich kúpe rozhodovať.
Prečo by ste mali pri kúpe opaska a peňaženky zohľadniť kvalitu materiálu?

V prípade pánov väčšinou platí, že sú minimalisti, ktorí vlastnia málo kúskov. Ak sa preto rozhodnú investovať do módnych doplnkov, je dôležité ísť cestou kvality. Tá je jednou z najpodstatnejších vecí, ktoré by mali pri kúpe pánskych doplnkov rozhodovať. Pánske opasky a peňaženky sa zvyknú časom opotrebovať a následne stratia svoj pôvodný vzhľad aj funkčnosť. Vyberajte si preto spomedzi vysoko kvalitných materiálov a tiež si nezabudnite pozrieť aj spracovanie. Takto budete mať istotu, že doplnok, do ktorého sa chystáte investovať vydrží dlhšie. 

Ktorá pánska peňaženka je najpraktickejšia? 

Existuje niekoľko druhov pánskych peňaženiek. Od jednoduchých cardholderov, cez peňaženky so zipsom až po klasické skladacie pánske peňaženky. Ktorá z nich je však najpraktickejšia? Každý typ prináša isté výhody. V prípade cardholderov je veľkou výhodou ich veľkosť. Sú však vhodné len pre mužov, ktorí pri sebe nenosia hotovosť. Peňaženky so zipsom alebo klasické pánske peňaženky sú naopak vhodné pre všetkých, ktorí potrebujú dostatok miesta na platobné karty, bankovky aj mince. 
Ak neviete, aký darček kúpiť pre muža, máme pre vás skvelý tip. Darujte mu kvalitnú a značkovú pánsku peňaženku z kože. Pánske peňaženky patria medzi najčastejšie darčeky, ktoré muži dostávajú od svojich polovičiek. Nakoľko ide o veľmi praktický darček, určite poteší každého pána. 
Širokú ponuku pánskych peňaženiek nájdete na https://answear.sk/k/on/doplnky/penazenky

Ako vybrať nadčasový opasok z ponuky pánskych opaskov? 

ako vybrat nadcasovy opasok z ponuky panskych opaskovOpasok predstavuje estetický a funkčný módny doplnok, ktorý nesmie chýbať v šatníku žiadneho muža. Ak hľadáte nadčasový dizajn, ktorý môžete nosiť roky, stavte na jednoduché spracovanie a kvalitu materiálu. Najobľúbenejšie sú pánske opasky s bežnou prackou. Aj tu však myslite na to, že menej je viac. Investujte preto do opasku s jednoduchým zapínaním a vyhnite sa detailne zdobeným prackám, ktoré sa ťažko kombinujú. Etiketa taktiež hovorí, že by mala farba opasku ladiť s farbou topánok. V šatníku každého muža by preto nemal chýbať opasok v hnedej a čiernej farbe, ktoré môže nosiť do spoločnosti k obleku alebo s džínsami počas bežného dňa. 

Rovnako ako kvalitná peňaženka aj kvalitný pánsky opasok je výborným darčekom, ktorý ocení nejeden muž. 
Širokú ponuku kvalitných a štýlových pánskych opaskov nájdete na https://answear.sk/k/on/doplnky/opasky
Pánske doplnky, rovnako ako tie dámske, tvoria dôležitú súčasť vášho outfitu. Stavte aj vy na kvalitné a nadčasové doplnky, ktoré vám vydržia niekoľko rokov a vyberte si zo širokej ponuky peňaženiek a opaskov od rôznych značiek.

Reklamný článok