tri studnickyHotel Tri Studničky je klenotom ponúkajúcim nezvyčajnú atmosféru s náznakom lákavej prestíže odlišujúcim sa od masy iných. Aj takto možno opísať boutique Hotel Tri Studničky**** v Nízkych Tatrách.

Vychutnajte si  si jedlo od víťaza prestížnej súťaže „HORECA varí s profesionálmi“, šéfkuchára Romana Kováča. Menu zostavené šéfkuchárom Romanom Kováčom sa rýmuje so slovami originalita, exkluzivita a čerstvosť. Okrem klasickej ponuky reštaurácie v ňom môžete nájsť aj kreatívne interpretácie typickej slovenskej kuchyne. Skúsený tím Vám pomôže si spomedzi nich vybrať.

Vychutnajte si výnimočnú kvalitu hotelovej kuchyne pod taktovkou Romana Kováča, ktorá uspokojí aj najnáročnejších gurmánov. Návšteva hotelovej reštaurácie s lahodnými špecialitami patrí k skutočným pôžitkom. Gril na drevené uhlie a originálna pec na pizzu dopĺňajú široký výber jedál domácej a svetovej kuchyne. Raňajky a večere sú podávané formou buffé, obedy à la carte. Jedinečné pocity z prostredia určite umocnia chvíle strávené v lobby bare s krbom a domácim kinom.

Viac info na: www.tristudnicky.sk

autor: redakcia